0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Металеві вуличні двері від виробника

Вуличні двері є лицем заміського будинку або котеджу, по їх зовнішньому вигляду складається перше враження про будівлю вцілому. Тому вибору цього елемента слід приділити підвищену увагу. Вхідні вуличні двері, крім декоративного навантаження, несуть функцію захисту від зовнішніх впливів і зламу.

Вибір вуличних дверей для будинку

Вуличні двері на відміну від звичайних квартирних дверей піддаються впливу агресивного зовнішнього середовища. Тому матеріал, з якого вони виготовляються, повинен бути стійким до вологи, високих і низьких температур, впливу опадів і сонячних променів. Металеві двері для вулиці в цьому відношенні ідеально підходять для використання.

У деяких власників металевих вуличних дверей на внутрішній стороні в зимовий час утворюється крижаний наліт, це означає, що такі двері схильні до промерзання. Якщо в будинку висока температура, то обмерзання починає танути і утворюються калюжі води біля порога. Щоб виключити цю неприємність, необхідно вибирати моделі сталевих дверей з технологією терморозриву, завдяки якій промерзання не відбувається.

Вибираючи вхідні двері слід звернути увагу на якість полімерного покриття. Воно піддається впливу несприятливих зовнішніх умов і при його низькій якості або порушення технології нанесення може руйнуватися. Це в свою чергу призведе до утворення іржі на металі і швидкого виходу з ладу дверей цілком. Тому, якщо ви вирішили поставити вхідні двері, переконайтеся, що вони виготовлені ​​саме для використання на вулиці, а не для багатоквартирних будинків.

Вуличні двері в будинку або дачі є елементом, що забезпечує збереження тепла всередині приміщення, тому вони повинні мати гарну теплоізоляцією. Для цих цілей використовують утеплені двері, в їх конструкції між металевими пластинами встановлюються теплоізоляційні матеріали. Завдяки цьому в приміщенні підтримується висока температура і будинок набагато повільніше остигає, що сприяє економії енергоресурсів на опаленні. Крім того, такі двері мають підвищений рівень шумоізоляції, що особливо актуально для будинків, розташованих недалеко від жвавих автомагістралей і в галасливих місцях.

Як обрати металеві двері на вулицю?

Вибір вхідних дверей в будинок та в квартиру суттєво різниться за декількома параметрами. Тому, обираючи металеві двері на вулицю, треба керуватися іншими характеристиками для даних дверей.

Основні відмінності між вуличними металевими дверима та квартирними

Якісні металеві вхідні двері стануть відмінною прикрасою для будь-якого приватного будинку, заміського котеджу або особняку. Вуличні металеві двері значно відрізняються від квартирних. Виділяють такі основні відмінності:

 • товщина листа металу;
 • ізоляційний матеріал;
 • зовнішня обробка.

Обираючи вуличні двері з металу важливо врахувати ці моменти, тоді двері будуть слугувати значно довше.

Критерії вибору металевих дверей для вулиці

Для того, щоб обрати надійні та довговічні вхідні двері необхідно врахувати такі критерії якісних металевих дверей як міцність , безпечність, звуко-і теплоізоляційні властивості, а також зовнішнє оздоблення.

Якість металу

Одним із важливих моментів металевих вхідних дверей є якість металу. Оптимальна товщина листа сталі повинна бути 1,5-2 мм, так як надто товста сталь схильна до температурних деформацій, а надто тонка – швидко піддається корозії.

Іншим важливим аспектом є декоративне покриття, від якого залежить захист дверей від зовнішніх факторів, природних умов, а також сам естетичний вигляд. Існує багато варіантів зовнішньої обробки металевих вхідних дверей.

Найкращою вважається обробка сталевого листа ПВХ покриттям. Матеріал стійкий до ультрафіолету, механічних пошкодженням та атмосферних впливів. Цинковий шар на листі сталі забезпечує надійний антикорозійний захист.

Від декоративного покриття напряму залежить термін експлуатації дверей, чим краща буде якість, тим довше вони Вам будуть слугувати. Тому при виборі вхідних металевих дверей варто звернути на це не менше уваги, ніж на вибір замків.

Якість утеплення дверного полотна

Вуличні двері, в першу чергу, мають бути стійкі до зовнішнього впливу та погодним умовам. Вони повинні витримувати дощ, сніг, град, а саме головне перепад температур. В цьому випадку важливим є якість утеплення дверного полотна.

Важливо, щоб двері не тільки мали функцію енергозбереження, але й запобігали такому явищу як конденсат, через яке відбувається корозія металу. Тут підійде порівняння ціна-якість – чим краще матеріал, утеплювач, зовнішня обробка, тим вища ціна.

Переваги металевих вуличних дверей

Головною перевагою вуличних дверей для приватного будинку є їх високий рівень надійності. Метал найбільш міцний і стійкий до зовнішніх впливів матеріал, він не піддається гниттю, усадці та деформації. При якісному полімерному покритті двері зі сталі зможуть прослужити довгі роки без необхідності проведення ремонтних робіт. Двері зі сталі практично неможливо зламати - вони стійкі до механічних впливів.

Хороші металеві двері захистить ваш будинок від зловмисників, а також забезпечать захист від природних явищ, шумо і теплоізоляцію. Існує безліч різновидів таких дверей, здатних підійти до будь-якого дизайну заміського будинку або котеджу - двері з кованими декоративними елементами, з встановленим склопакетом, утеплені моделі, сейф двері та ін. Крім того, сучасні двері зі сталі можуть бути виконані в будь-якій формі і кольоровому виконанні . Це розширює їх область використання - від невеликих заміських дачних будинків до сучасних котеджів.

Чим купівля вуличних дверей від виробника краща?

Компанія Страж виробляє вхідні металеві вуличні двері якісно, за стандартами, а також за індивідуальними замірами і точно в строк.
Виготовлення дверей відрізняється такими характеристиками:

 • висока якість;
 • доступна ціна;
 • надійність;
 • індивідуальні заміри;
 • красивий та стильний дизайн.

Для того, щоб правильно обрати хороші металеві вхідні двері на вулицю, важливо врахувати всі вищесказані критерії і тоді виріб буде слугувати Вам довгий період.

Замовлення вуличних дверей в компанії "Страж"

Компанія "Страж" надає повний спектр послуг з виготовлення та встановлення металевих дверей в квартиру. Власне виробництво, що знаходиться в Одесі, забезпечує постачання дверей представництвам компанії по всій Україні. Найбільші точки реалізації знаходяться в Одесі, Києві та Харкові, де двері представлені в широкому асортименті. При замовленні металевих дверей у нас, ви можете розраховувати на наступні переваги:

 • Виїзд замірників в квартиру клієнта на території Одеси
 • Оперативне виготовлення вхідних дверей і доставка
 • Надання послуги з монтажу дверей
 • Висока якість і надійність виробленої продукції
 • Гарантія 1 рік на всі двері
 • Можливість післягарантійного обслуговування

Наявність власного виробництва та великі обсяги продукції, що випускається, дозволяють нам знизити ціну на двері у реалізації. У нас можна придбати як недорогі моделі залізних дверей в квартиру, що відрізняються доступністю і простотою конструкції, так і моделі преміум класу, з високим ступенем захисту і ексклюзивним дизайном. Також у нас в наявності і під замовлення можна придбати утеплені металеві, броньовані та двері з кованими елементами. Велике розмаїття форм і кольорів дозволить вибрати двері будь-якому клієнту.


Виробничі приміщення компанії "Страж" обладнані сучасним високотехнологічним обладнанням, що дозволяє здійснювати випуск якісних і надійних дверей. Завдяки постійному впровадженню нових технологій і використання власних розробок компанії, ми розширюємо асортимент продукції і підвищуємо рівень її якості. Всі співробітники компанії "Страж" є висококваліфікованими фахівцями з великим стажем роботи на займаній посаді. Тому на будь-якому етапі надання послуг, наші клієнти можуть розраховувати на пунктуальність, точність і професіоналізм. З різноманітністю продукції та цінами на неї ви можете ознайомитися на офіційному сайті компанії "Страж".