0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Сталеві двері для приватного будинку

Вхідні двері в будинок - це перше, що бачить людина, перед входом в житло. Тому по її зовнішньому вигляду складається перше враження про весь будинок і про його власників. З точки зору функціональності, вуличні двері також несуть велике навантаження - вони повинні оберігати житло від впливу природних явищ, а також бути надійним захисником будинку від проникнення злодіїв.

Як вибрати вхідні двері для приватного будинку

Вибираючи вхідні двері в приватний будинок, слід враховувати багато факторів. Визначальним є їх надійність і довговічність. Під надійністю розуміється стійкість дверей до впливу природних явищ, вологості і перепадів температури, а також захист від злому. Цим критеріям в максимальному ступені відповідають металеві двері. Моделі зі сталі практично неможливо зламати, і злодії, як правило, зіткнувшись з таким перешкодою на своєму шляху, покидають будь-які спроби проникнути в будинок. Також металеві вхідні двері для дому не схильні до дії вологи, вони не розсихаються і не деформуються, на відміну від дерев'яних моделей. Під впливом низьких і високих температур металева обшивка не руйнується. Сніг і дощ ніяк не вплинуть ні на якість сталевих дверей ні на їх зовнішній вигляд, також як це не зроблять і сонячні промені.

Перш ніж купити металеві двері в приватний будинок, необхідно визначитися чи будуть в ньому проживати люди в зимову пору року чи ні. Якщо будуть, то двері повинні бути теплими - металеві моделі також можуть бути утепленими і мати гарну теплоізоляцію. У випадки не експлуатації будинку взимку, можна купити недорогі металеві двері, що не утеплені. Який би варіант ви не вибрали, сталеві двері забезпечать високий рівень захисту вашого будинку від злому.

Не остання роль відводиться і дизайну дверей. Вони є невід'ємною частиною загального стилю, в якому споруджено будинок. Тому двері на вулицю в приватному будинку вибирається відповідно до дизайну цього будинку. Металеві моделі на сучасному ринку представлені у величезному асортименті - ви можете купити двері будь-якої форми, кольору, фактури, з різноманітними декоративними елементами і скляними вставками.

Переваги металевих дверей для приватного будинку

Зовнішні двері приватного будинку, крім функціональної навантаження, виконують і декоративну функцію. При правильному виборі вони відмінно прикрасять будь-який будинок. Перебуваючи на відкритому повітрі, вхідні двері піддаються постійному впливу природних явищ. Метал є високоміцним матеріалом, який стійкий до вологи, високих і низьких температур, дощу, снігу, сонячного світла. Тому, купивши металеві двері, ви забезпечите надійний захист свого житла від зовнішніх впливів.

Якщо вам потрібні теплі двері в приватний будинок, то це не привід відмовитися від металевих моделей, адже сьогодні вони можуть бути виготовлені з утеплювачем, який робить їх теплоізоляцію такої ж, а іноді і вище, ніж у дерев'яних дверей. Для тих, хто вважає за краще природне освітлення штучному, будуть цікаві моделі сталевих дверей зі склом. Господарі, для яких головне - це безпека, обов'язково оцінять характеристики сейф дверей в приватному будинку. Такі моделі мають підвищену міцність і надійність - проникнути будинок через сейф двері практично не можливо - вони витримають величезні механічні навантаження, і для її відкриття знадобитися професійний інструмент.

Метал, на відміну від дерева, не змінює свої експлуатаційні характеристики з часом. Він також не всихає і не деформується, що в дерев'яних дверях призводить до труднощів із закриттям і необхідністю проведення ремонтних робіт. Залізні двері не залишить на своїй поверхні слідів впливу опадів і сонячних променів. Протягом довгих років вони будуть зберігати свій первинний зовнішній вигляд.

Замовлення вхідних дверей для будинку в компанії "Страж"

Компанія "Страж" займається виробництвом і продажем вхідних металевих дверей по всій Україні. Виробництво знаходиться в Одесі, тому в цьому місті наші фахівці мають можливість здійснювати безкоштовне зняття розмірів і доставку. Також по території України у нас розташовується безліч філій, що робить можливим замовити двері в будь-якому населеному пункті.

На просторах інтернету можна знайти безліч позитивних відгуків щодо діяльності нашої компанії, що підтверджує високу якість продукції, що виготовляється і високий рівень обслуговування. Головні переваги ТМ "Страж", через які нам довіряють клієнти:

  • Доступні ціни, можливі завдяки наявності власного виробництва, і великих обсягів реалізації
  • Висока якість дверей - при виготовленні ми користуємося сучасним обладнанням і використовуємо нові технології виробництва, в штаті співробітників тільки висококваліфіковані фахівці
  • Повний спектр надаваних послуг - ми готові встановити двері під ключ, тобто самостійно знімемо розміри, здійснимо доставку, монтаж, а також зможемо обслуговувати встановлені двері
  • Гарантія якості - на продукцію власного виробництва ми надаємо гарантію на один рік