0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Вхідні двері для дачі від виробника

Дача, як правило, відвідується лише в теплу пору року, в решті часу вона пустує. Тому вона повинна бути надійно захищена від злодіїв і грабіжників. Грати на вікнах і сигналізація забезпечать належний рівень безпеки, однак вони стають марними, якщо не встановлені міцні і надійні двері.

Особливості вибору дверей для дачі

Як зазначалося вище, перше, на що варто звернути увагу при купівлі двері для дачі - це її міцність і захищеність від злому. Тільки металеві двері здатні надійно захистити вашу дачу від проникнення зловмисників. Якщо дерев'яні двері можна вибити, зняти з петель, або просто розламати, то зі сталевими моделями такі способи злому не спрацюють. Металеві двері, як правило, злодії навіть не намагаються розкрити, адже для цього знадобитися використовувати додаткове обладнання і це займе багато часу.

Існує поширена думка, що металеві двері не забезпечують належний рівень теплоізоляції і в холодну пору року через них швидко виходить тепло, що призводить до зайвих витрат на опалення. В деякій мірі це правда, адже метал краще проводить тепло, ніж наприклад дерево. Однак, з огляду на специфіку використання дачі - лише в теплу пору року, теплоізоляція в принципі і не потрібна. Однак, якщо ви все ж проводите час на дачі і взимку, ви завжди можете купити утеплені двері, які забезпечать високий рівень теплоізоляції.

Вуличні двері з металу для дачі повинні бути виготовлені в тому ж стилі, що і сам дачний будинок. Величезна різноманітність колірних схем, форм і декоративних елементів дозволяють підібрати таку модель, яка максимально точно відповідала б дизайну вашого заміського будинку. Якщо у вас дерев'яна класична дача, то вам відмінно підійде двері, виконана під дерево. Для цегляних або блочних будівель відмінно виглядатимуть будь-які моделі, колір яких можна підібрати відповідно до кольору даху, або інших елементів будинку.

Замовлення дверей в компанії "Страж"

Компанія "Страж" здійснює виробництво металевих вхідних дверей в місті Одеса. Представництва компанії знаходяться практично у всіх великих містах України, тому у нас є можливість виконувати замовлення по всій країні. Ми надаємо наступні послуги:

 • Замір дверного отвору
 • Виробництво дверей з коробкою
 • Доставка
 • Монтаж
 • Обслуговування

Кожен етап виконується висококваліфікованими фахівцями, які забезпечать відмінну якість дверей та тривалий термін їх експлуатації.

Виробниче обладнання відповідає європейським вимогам і постійно оновлюється і вдосконалюється. Використання сучасних технологій і власних розробок компанії дозволяє нам постійно збільшувати асортимент нашої продукції, а також покращувати її якість. Весь штат співробітників, задіяних при виготовленні дверей, мають багатий досвід і відповідну виконуваних обов'язків кваліфікацію.

При замовленні дверей в компанії "Страж", ви можете розраховувати на наступні переваги:

 • Можливість зробити виміри в межах міста Одеса
 • Короткі терміни виготовлення замовлення
 • Доставка дверей по всеі території Україны
 • Швидкий і якісний монтаж
 • Великий асортимент продукції в наявності
 • Надання гарантії
 • Післягарантійне обслуговування

Купуючи сталеві двері для дачі від виробника, ви можете розраховувати на супровід продукції сертифікатами, та іншою документацією, що підтверджує її якість. За рахунок великих обсягів виробництва ми змогли домогтися зниження вартості продукції, тому у нас ви зможете купити найдешевші двері в Україні. На сайті компанії "Страж" представлений величезний асортимент металевих вуличних дверей для дачі, де обов'язково кожен зможе знайти вподобану модель.