0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Вхідні двері для заміського будинку

Заміські будинки часто піддаються злому злодіїв і грабіжників, тому потребують додаткових способів захисту. Найбільш популярний спосіб проникнення зловмисників - це злом вхідних дверей. Саме тому до дверей повинні пред'являтися підвищені вимоги щодо надійності. Металеві вхідні двері для заміського будинку забезпечать захист вашого майна і стануть відмінною прикрасою будь-якого будинку.

Якими повинні бути двері для заміського будинку

Вхідні двері в заміський будинок, крім антивандальної функції, також виконують роль ізоляції від шуму і проникнення холоду. Тому вони повинні бути добре утеплені (особливо стосується регіонів з холодними зимами) і обладнані шумоізоляцією. Такі моделі є морозостійкими - вони не тільки володіють хорошим захистом від проникнення холоду, але і не погіршують свої експлуатаційні характеристики під впливом низьких температур.

Замовляючи собі двері, необхідно переконатися в їх високій стійкості до злому. Крім того, що вони повинні бути виготовлені ​​з міцних марок сталі, замок і система замикання також повинні відрізнятися високим ступенем надійності. Металеві двері вважаються найбезпечнішими - їх можна зламати лише з використанням спеціального інструменту або сильного механічного впливу. Як правило, злодії, зіткнувшись з такою перешкодою, навіть не роблять спроби злому будинку.

Дизайн сталевих дверей може бути найрізноманітнішим, тому вони підійдуть до практично будь-якого екстер'єру. Існують моделі зі склопакетом, що відрізняються зовнішньою привабливістю і пропускають денне світло в будинок. Також бувають двері з кованими елементами, які відмінно виглядають і надають всьому будинку оригінальний стильний вигляд. Що стосується колірних рішень і форми дверей - для металевих моделей не існує обмежень. Вони можуть бути виготовлені в будь-якій кольоровій схемі, імітувати дерево або інший матеріал, а також мати найрізноманітніші форми.

Особливості вхідних дверей для заміських будинків

Вхідні двері в заміському будинку зазвичай розташовується на вулиці, і тому піддаються впливу природних явищ. Тому вони повинні бути стійкими до вологи, опадів, перепадів температур, впливу сонячних променів і до механічних навантажень. Саме металеві моделі можуть гарантувати дотримання всіх цих умов, адже метал має високу міцність, він не гниє, не деформується, а також при хорошому покритті не погіршує свій зовнішній вигляд з часом.

З огляду на те, що заміські будинки можуть експлуатуватися не цілий рік, а лише в літній час, встановлювати утеплені двері не завжди необхідно. Однак, з тієї ж причини, що будинок знаходиться певний час без господарів, двері повинні забезпечувати високий рівень захисту від злому. Сталеві моделі здатні витримати величезні механічні навантаження, не тільки не дозволивши злодієві потрапити в будинок, але навіть не залишивши й сліду від спроб злому.

Переваги замовлення в компанії "Страж"

Вирішивши купити вхідні двері для заміського будинку, кожен господар стикається з низкою запитань і проблем. По-перше, не завжди зрозуміло в якому стилі вони повинні бути виконані, адже не кожен з нас є дизайнером. По-друге, часто виникають ситуації, коли дверний отвір має нестандартні розміри і доводиться або заповнювати порожнечі, або навпаки розширювати отвір. Вхідні двері повинні бути змонтовані професіоналами, адже будь-яка неточність при установці може привести до проблем з функціональністю дверей і зменшення терміну їх експлуатації.

входная дверь для дома

Замовляючи двері в компанії "Страж", ви позбавите себе від клопоту, пов'язаного з вимірами, транспортуванням дверей, їх встановленням і обслуговуванням. Ми надаємо наступні послуги:

  • Виїзд замірника на адресу в межах Одеси
  • Доставка дверей по всій Україні
  • Виготовлення дверей
  • Монтаж та післягарантійне обслуговування

Іншими словами, ми надаємо повний спектр послуг, скориставшись якими, ви зможете позбутися від зайвих турбот і витрат. Зробивши точні виміри, наші фахівці зможуть виготовити двері відповідно до розмірів дверного отвору, що позбавить від додаткових підготовчих робіт. Наявність власного виробництва в Одесі дозволяє нам реалізовувати проекти будь-якої складності, які замовляє клієнт.


Використовуючи сучасне виробниче обладнання і володіючи великим досвідом у сфері виготовлення вхідних дверей, компанія "Страж" змогла досягти високої якості своєї продукції. За рахунок впровадження нових технологій і розробок, асортимент дверей з кожним роком стає все ширше - в нашому каталозі представлені промерзає двері, моделі зі склом, утеплені, з кованими елементами та інші вуличні двері.