0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

11 питань про вхідні двері

2 бер. 2020

Вхідні двері забезпечують безпеку приміщення, захищаючи його від несанкціонованих проникнень, грубих, інтелектуальних зломів. Така конструкція повинна строго відповідати жорстким критеріям рівня надійності і довговічності використання.

Для того, щоб бути впевненим у безпеці свого житла, треба знати правила вибору дверної системи, додаткових матеріалів для посилення надійності, які замки краще за все встановити, а також який варіант дверей вважається найкращим.

Як вибрати вхідні двері?

Дверна конструкція повинна вибиратися за критерієм надійності, бо головними завданнями вхідних дверей є:

 • запобігання проникнення небажаних персон всередину приміщення;
 • забезпечення затишку мешканців;
 • гарантія стовідсоткового захисту.

Крім цього треба звернути увагу на матеріал виготовлення (метал, пластик, дерево), рівень тепло-, звукоізоляції, розмір двері, тип зовнішньої, внутрішньої обробки. При виникненні питань, пов'язаних з вибором дверної конструкції, можна звернутися за міццю до наших консультантів.

Детальніше про те, як купити вхідні двері в компанії Страж.

Які повинні бути двері?

Вхідні двері повинні відповідати всім загальноприйнятим критеріям, включаючи:

 • високий рівень надійності;
 • якість;
 • довговічність використання.

Однак найголовніше - гарантія стовідсоткової безпеки людей, що знаходяться всередині приміщення, будь то офіс, житлова квартира або приватний будинок.

Як встановити вхідні двері?

Процес монтажу дверної конструкції досить трудомісткий, що вимагає великих затрат часу, наявності спеціального інструментарію, а також навичок, знання всіх нюансів. Самостійна установка вхідних дверей - непросте завдання, тому найкраще буде звернутися за допомогою в нашу спеціалізовану компанію. У нас працюють висококваліфіковані співробітники, готові виконати монтаж будь-якої складності.

Скільки коштують хороші вхідні двері?

У нашому інтернет-магазині «Страж» є широкий асортимент дверей, що відрізняються ціною, а саме:

 • бюджетні;
 • середньостатистичні;
 • преміум-моделі.

Вхідні дверні конструкції, маючи різну вартість, відрізняються один від одного особливостями монтажу, технічними характеристиками ущільнювачів, системою установки замків. Що стосується цінового діапазону нашої продукції, він становить від 8 тисяч до 22 тисяч гривень.

Чим відрізняються вхідні двері?

Головні відмінності дверних конструкцій полягають в будові, товщині матеріалу виготовлення, типі монтажу. Покупці повинні враховувати, що двері, в яких відсутній метал, мають невисокий рівень безпеки.

Крім цього, відмінності можуть залежати від:

 • дизайнерського оформлення;
 • мети використання (квартира, будинок).

Куди повинні відкриватися вхідні двері?

Виходячи з правил евакуації, для забезпечення безпеки мешканців двері повинні відкриватися виключно назовні.

Скільки важать вхідні двері?

Вагова категорія безпосередньо залежить від типу конструкції, матеріалу виготовлення дверного полотна. В середньому вага вхідних дверей нашого виробництва становить від 60 до 100 кілограмів.

Коли потрібно встановлювати вхідні двері?

Заміну старої дверної конструкції на нову необхідно проводити в тому випадку, якщо вона прийшла в непридатність, втратила свою функціональність або при бажанні змінити дизайн шляхом проведення ремонту. Найкраще провести монтаж нового полотна перед початком ремонтних робіт.

Який ущільнювач для дверей краще?

Існує велика кількість різних ущільнювачів, що відрізняються функціональністю, ціновою категорією. Наприклад, гумовий варіант вважається одним з недорогих, його термін служби складає близько семи років. Одним з кращих ущільнювачів є поліуретановий, здатний прослужити тривалий період часу.

Які замки краще ставити?

Широкий асортимент дверних замків дозволяє вибрати слушний варіант, виходячи з фінансів, що віддається перевага виробника. Ми рекомендуємо не заощаджувати на замках, через те, що це також є однією зі складових безпеки приміщення.

Детальніше про види замків читати тут.

Що таке двері з терморозривом?

На дверях, які не мають належної герметизації, часто виникає так звана «роса». Терморозрив запобігає появі конденсату на поверхні конструкції в зимовий період.

Детальніше про дверях з утепленням читати тут.