0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Антивандальні двері

27 січ. 2020

Антивандальні вхідні двері стали символом надійності для широкого кола споживачів. Коли господар квартири приймає рішення встановити нові двері, в першу чергу він замислюється над основними її характеристиками - товщиною, глибиною короба, фурнітурою і зовнішнім оздобленням. Але якщо двері монтується в загальному під'їзді або на вулиці, то постає питання про протидію зовнішніх пошкоджень полотна.

Багато вітчизняних виробників при продажу пропонують в додаткових опціях антивандальне покриття двері та позиціювати це як достатні заходи проти дрібних і середніх побутових ушкоджень. У чому ж особливості цієї опції, і які переваги має антивандальні двері для квартири або будинку?

Що таке антивандальні двері?

За зовнішнім виглядом двері з антивандальним покриттям практично нічим не відрізняються від дверей з накладками з полівінілхлориду. Вони мають ту ж глибину короба і зовнішній вигляд. Вся справа в особливому покритті зовнішнього боку полотна, яке перешкоджає виникненню подряпин і негативного впливу зовнішнього середовища, а також краще захищає від вологи і перепадів температури.

Крім цього, двері несприйнятливі до наступних пошкоджень:

 • луги, кислоти та інші хімічно активні речовини;
 • бруд, пил і дрібне сміття;
 • грибкові та бактеріальні колонії;
 • потертості, відколи й вм'ятини, чорнило, графіті, слід маркера і клей (наприклад, з рекламних оголошень).

Якщо вам потрібен високий рівень безпеки, двері антивандальні - це ідеальне рішення. Вони мають високу стійкість до механічних і фізичних дій і забезпечують найнадійніший захист для вашого будинку.

Особливості антивандальних вхідних дверей

При виготовленні протизламних дверей застосовуються спеціальні конструкторські рішення. Це стосується не тільки зовнішнього оформлення, а й самої основи. За бажанням замовника в неї можуть бути встановлені додаткові перемички, а товщина використовуваної стали для полотен може досягати 3-4 міліметрів.

Крім того, додатковий захист забезпечує і зовнішнє покриття дверей. Воно спеціально призначене для захисту від вандалізму і виконується з наступних матеріалів:

 • корторек - покриття з акрилатами та антипіренами;
 • антивандальна ПВХ плівка;
 • антивандальний пластик;
 • антивандальна дверна накладка.

Двері антивандальні можуть бути виготовлені як з зовнішнім, так і з внутрішнім типом відкривання в залежності від вимог. Вони мають широке застосування в господарській сфері та можуть використовуватися:

 • як двері у квартири та будинки в криміногенних районах;
 • як вхідні під'їзні двері в багатоповерховий будинок;
 • як двері в ліцеї, школи та дитячі сади;
 • як двері в вольєри та приміщення, де утримуються тварини;
 • як двері в громадські будівлі з великим потоком людей.

Види антивандального покриття

Існує понад 10 різновидів антивандального покриття. Нижче ми зупинимося на особливостях найбільш популярних видів і розберемо переваги й недоліки кожного.

«Корторекс»

Є останньою розробкою компанії Торекс, що спеціалізується на виготовленні покриттів для дверей. Являє собою різновид полімерної плівки, але на відміну від ПВХ типу, за основу взято рідкі акрилати з додаванням полістиролів і антипіренів.

Плюси

Комбінована тришаровий захист - пружні акрилати + фарбувальний шар + прозорий полістирол, який захищає не тільки від механічних впливів, але і від ультрафіолету. Також шари дають абсолютний захист від вологості й атмосферних опадів, що дозволяє встановлювати покриття як в будинку, так і на вулиці.

Мінуси

Більш дорогий матеріал. Якщо двері, так або інакше, буде пошкоджена, вартість відновлення покриття виявиться дуже високою.

Антивандальні ПВХ-плівка

Найпоширеніший різновид покриття. Багато виробників дверей розробляють власні види антивандальної полівінілхлоридної плівки, які відрізняються товщиною і якістю. Найчастіше використовується плівка Vinorit виробництва Ізраїль з товщиною до 0,5 міліметра.

Плюси

Практично не схильна до подряпин і порізів. Як і інші типи, плівка стійка до ультрафіолетових променів, але має меншу стійкість до вологи, ніж Корторекс.

Мінуси

Для нанесення вимагає ідеальної рівності дверного покриття і відсутності дрібних западинок на площині. В іншому випадку починає відшаровуватися і йде бульбашками. Це стосується і випадків, коли двері встановлена ​​з перекосом вперед-назад або має не відрегульовані петлі.

Антивандальний пластик

Найбільш зносостійкий матеріал використовує поєднання полівінілхлоридів і полістиролів. Окремі виробники стверджують, що термін його використання може сягати 10-12 років без втрати властивостей. Завдяки застосуванню антипіренів сучасні пластики практично не схильні до горіння і деформації при високих температурах.

Плюси

Дуже інертний до хімічних реагентів, що збільшує захисні фізичні властивості. Практично не піддається порізів гострими предметами. Легко очищається і має безліч варіанти оформлення - починаючи від дерев'яної текстури та закінчуючи основними кольорами.

Мінуси

Основний мінус технологічний - пластик зазвичай наклеюється на МДФ і при недотриманні методу має тенденцію відшаровуватися, коли дверима ляскають. Другим фактором є вартість. Якісні антивандальні пластики випускаються тільки в країнах ЄС і США, а це серйозно впливає на ціну.

Антивандальна дверна накладка

Являють собою комбіновані вироби, які розробляються для окремих моделей антивандальних дверей. Вони можуть використовувати схему МДФ + пластик + плівка або просто покриття плівкою МДФ.
 
Серед переваг слід відзначити збереження всіх властивостей основних матеріалів і величезний вибір текстур. Мінусом є конструкторські особливості - накладки підходять не до всіх дверей, а вартість їх виготовлення за індивідуальними замовленнями досить висока.

Порошкова полімерна фарба

Найбільш простий вид захисту. У фарбу додаються компоненти на основі акрилатів, що підсилює її захисні, вогнетривкі та вологостійкі якості. Однак на відміну від перерахованих вище видів покриття, вона має низькі естетичні та оформлювальні якості та не підходить для будь-яких цікавих дизайнерських рішень.
 
Компанія Страж реалізує всі види нанесення антивандального покриття. Ви можете зробити замовлення і купити антивандальні двері з необхідним типом. Наші менеджери дадуть повну консультацію по його особливостям і назвуть терміни гарантії.
 
Ми пропонуємо тільки перевірену продукцію і доставляємо антивандальні накладки в будь-яке місто України. Перед відправкою покупцю все антивандальні двері проходять випробування на спеціальних стендах.