0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Двостулкові вхідні двері

6 груд. 2019

Сталева двостулкові двері - це не просто вхід для відвідувачів. Вона є хорошим способом захистити будинок, підкреслити його дизайн і надати екстер'єру унікальну спрямованість і стиль оформлення.

Вхідні двері двостулкові в будинок є останньою лінією оборони між вашим житловим простором і навколишнім середовищем. Вони добре виглядають, мають більший строк служби та забезпечують надійний опір спробам злому.

Нижче ви дізнаєтеся про характеристики подвійних вхідних дверей і їх основні переваги.

Металеві вхідні двостулкові двері

Сталь залишається найнадійнішим матеріалом для конструкції дверей. На відміну від дерева, вона важче піддається обробці, а, значить, і руйнування при потенційному зломі. Це має серйозне значення, коли двері складається з двох частин - металевий каркас легко витримає сильні удари в лінію з'єднання її половин і розхитування конструкції.

Будь-то нове будівництво або реконструкція будинку, металеві вхідні двері є важливим фактором для створення дизайну вхідної групи. Вхідні двостулкові двері задають тон для фасадної теми будинку - особливо якщо в ньому використовуються колони, козирки або портики. Крім того, двері з рівних частин мають більш солідним історичним виглядом.

Ще один важливий момент полягає в тому, що двері вхідні двостулкові дозволяють легко проносити крізь них великогабаритні предмети - дивани, шафи та крісла - без размонтирования меблів на складові елементи. Це відіграє значну роль в приватних будинках або котеджах, де багато предметів інтер'єру робляться на замовлення і мають більші габарити.

Основні характеристики двостулкових систем

Як і будь-які вхідні двері, двостулкові системи мають власні характеристики:

  • товщина використовуваної сталі - від 3 до 6 міліметрів;
  • геометрія використовуваних полотен - рівносторонній чи ні;
  • можливість подвійного відкривання - як всередину, так і назовні.

Конструкція двостулкових дверей вхідних складається з двох полотен. Вона володіє трьома структурними відмінностями

  • полотно однакової ширини - обидві робочі стулки з ручками;
  • полотно однакової ширини - одна робоча стулка з ручкою;
  • полотно різної ширини - одна робоча стулка.

Для фіксації стулок використовуються верхні та нижні шпінгалети, які замикаються в виїмках металевої рами. Також, для збільшення надійності, у двері можуть бути встановлені додаткові висуваються штифти системи анти-злом.

Переваги двостулкових дверей

Сталеві двостулкові двері відмінно зарекомендували себе в приватному секторі і при впровадженні оригінальних рішень в оформленні екстер'єру. Вони мають такі переваги:

  • застосування в нестандартних отворах, товщиною не менше 1 метра;
  • можливість проносити великогабаритні меблі та декор;
  • використання як додаткового атрактивного елемента дизайну.

Компанія Страж реалізує сталеві двері власного виробництва, як в стандартній комплектації, так і під замовлення. Перед відправкою вся продукція проходить випробування в цеху.

Сталеві двері Страж - надійний захист вашого будинку!