0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Елітні вхідні двері для заміського будинку

8 квіт. 2020

Вхідні двері є головним елементом, який захищає будинок від грабіжників і забезпечує тепло і звукоізоляцію. Елітні вхідні двері виконують три важливі функції: вони забезпечують захист, дозволяють відвідувачам скласти перше враження про будинок, і підкреслюють ваш особистий стиль життя.

Якщо ви хочете придбати розкішні двері еліт-класу, вам слід знати їх конструктивні особливості та відмінності від звичайних дверей для будинку.

Чим особливі елітні двері для заміських будинків?

У чому різниця між ексклюзивними вхідними дверима і річчю з мас ринку? Перш за все, це - наявність дрібних деталей, виконаних в ідеальній якості. Головним призначенням елітних вхідних дверей є не тільки надійний захист від злому і негоди - вони ще надають вхідній групі солідність і показність.

Елітні сталеві вхідні двері відрізняються такими якостями:

  • завжди виконуються з натуральних і надміцних матеріалів, що є запорукою тривалого експлуатаційного терміну;
  • налічують сотні різних моделей, що відповідають будь-яким популярним інтер'єрним стилям;
  • мають доповнення оформлення у вигляді вишуканої обробки, завдяки якій виглядають дорого, яскраво і неповторно;
  • оснащуються міцної фурнітурою і декількома рівнями захисту;
  • служать на кілька десятків років довше, ніж дешеві варіанти.

Матеріал для виготовлення елітних дверних конструкцій

Найважливішим елементом у властивостях елітних вхідних металевих дверей є матеріали, з яких вони виготовлені. Це стосується як полотна, так і внутрішнього ізолюючого наповнення і фурнітури.

Дерев'яні вхідні двері більш естетично привабливі, але сталеві двері більш міцні та безпечні. Вони характеризуються великою кількістю перемичок, товщиною стали в полотні й кращою теплоізоляцією - зазвичай з пінополіуретану.

Скло і прозорий акрил також використовують для дизайнерських вхідних дверей в котеджах, але такі конструкції менш міцні і мають більший коефіцієнт теплових втрат.

Конструктивні особливості

При покупці елітних вхідних дверей в котедж необхідно звертати увагу на такі параметри:

  • Коефіцієнт теплопередачі - вказано в специфікації, яка додається до дверей. Визначає теплові параметри двері (скільки тепла вони втрачають). Це важливий фактор, оскільки в дерев'яних або енергозберігаючих будинках можна визначити, чи підходять такі двері для установки.
  • Звукоізоляція - завдяки вибору вхідних дверей з достатньою акустикою і додатковими звукоізолюючими контурами по периметру, в кімнатах не чути вуличний шум, що забезпечує практично повну тишу.
  • Стійкість до злому - При покупці стійких до злому сталевих виробів варто перевірити сертифікати. Класи розподіляються від 1 до 6 - по зростанню надійності. Вхідні двері, стійку до злому, легко дізнатися по масі та своєрідної конструкції, досягти руйнування якої дуже важко. Вони мають товсте полотно - до 6 мм, більшу кількість внутрішніх перемичок, загартовані висуваються стрижні - противзлами, які є додатковою перешкодою для грабіжників, і систему блокування.

Специфіка зовнішнього оформлення

Елітні металеві двері можуть бути прикрашені МДФ накладками, вставками з матового скла або декором з решіток або кованих елементів. Деякі люди, дотримуючись традицій, прикрашають елітні вхідні двері для заміського будинку важким залізним віночком, який виконує функцію дзвони.

Ви можете купити красиві вхідні двері, звернувшись до менеджерів компанії Страж. У нашому асортименті знайдеться значний вибір елітних моделей, а якщо ви побажаєте, ми виготовимо вхідні двері на замовлення за вашим вимогам і розмірам.