0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Як закрити двері без ключа зовні

18 лют. 2020

Більшість замків при закритті висувають засувки або ригелі в дверну раму, блокуючи двері з декількох сторін. Щоб замкнути замок, вам потрібно зрозуміти, як зрушити ці засувки. Так, як закрити двері без ключа можна різними способами, особливу роль при їх виборі грає запірний механізм і тип секрету.

Коли справа доходить до замикання ваших дверей зовні, можна скористатися як підручними інструментами, так і грубою силою. Але щоб замки і дверна рама прослужили довше, ви повинні використовувати метод замикання, який забезпечує мінімальний знос двері. Ви можете дізнатися, як закрити двері без замка, уважно прочитавши наші рекомендації.

закрыть дверь без ключа

Закриття звичайних замків

Замикання з вбудованим секретом

Ваша дверна ручка може бути оснащена вбудованим замком. В цьому випадку ви повинні побачити зубчасту проріз на зовнішній ручці дверей. На внутрішній частині ручки повинна бути кнопка блокування.

Внутрішня кнопка блокування замка зазвичай використовує поворотний або натискної тип фіксації. Обидві кнопки, як правило, зроблені з того ж металевого матеріалу, що і ручка дверей. Кнопка поворотного замку часто є круглою, з загостреним виступом вниз по центру. Загострений виступ слід загнати всередину механізму, щоб повернути засувку, застосувавши звичайну шпильку, скріпку або шматок дроту.

Простий метод закриття замку зовні

 1. Акуратно прикрийте дверне полотно. Ригелі в механізмі зазвичай спроєктований так, щоб ковзати уздовж ударної пластини Сувальди та вставлятися в проріз зовнішньої рами. Але якщо ваш замок щільно прилягає до дверної коробки, то постійне тертя при закриванні двері, може викликати пошкодження рами.
 2. Зафіксуйте засув, поки ви ще всередині.
 3. Закріпіть олівець. Прикріпіть олівець або ручку до вершини важеля засува, використовуючи мотузку або скотч. Переконайтеся, що він надійно закріплений на важелі, а потім розблокуйте засув.
 4. Відріжте шматок мотузки досить довгий, щоб дістати від важеля засува всередині закритих дверях. Закріпіть його над верхньою частиною двері, залишаючи досить провисання на зовнішній стороні дверей, щоб натягнути мотузку.
 5. Ви можете використовувати скотч замість мотузки, прикріпивши один кінець довгого шматка до важеля засува, а потім, обмотавши його навколо збоку дверцята, щоб можна було потягнути її зовні.
 6. Закріпіть мотузку або стрічку. Прикріпіть мотузку до кінця олівця, який потрібно потягнути, щоб зафіксувати засув.
 7. Вийдіть з квартири, взявши з собою кінець мотузки, перш ніж остаточно замкнути засувку. Коли полотно закриється, потягніть за кінець, і обережно подіньте засув. Послухайте клацання, а потім перевірте запор, щоб переконатися, що він замкнений.

Способи відкриття дверей без використання ключів

Ось основні причини, за якими ви не зможете потрапити у свій будинок:

 • вітер або протяг, що закрилися двері;
 • зламався внутрішній механізм;
 • заїдають засувка або ригель;
 • зношені внутрішні сувальдні валики;
 • втрата, вигин або злам ключів;
 • спеціальне або мимовільне замикання зсередини квартири.

Найбільш ефективними методами відкриття механізму замка є:

 • застосування особливої відсічі або замінника - шпильки або металевого штиря;
 • механічний розбір, при використанні дрилі або викрутки;
 • підняття двері й зняття її з напрямних петель;
 • використання грубої сили для пошкодження дверного полотна або внутрішнього механізму запору.

Також ви можете:

 • підібрати схожий ключ від аналогічної моделі;
 • застосувати спеціалізовані майстер-ключі;
 • відрізати петлі, застосувавши шліф-машинку, і прибрати частину дверного полотна.

Інші варіанти

Звичайний замок з язичком відкривається досить просто. Потрібно застосувати будь-який підручний сплощений предмет. Найбільш відповідним буде кредитка, карта метро або плоска викрутка. Наприклад, картка легко просовується між внутрішнім дверним торцем і зовнішньою коробкою. Далі слід повернути ручку і, трохи піднявши, відвести дверне полотно.

Внутрішня засувка відкривається шляхом вилучення болтів або шурупів, які кріпляться на смузі, на якій встановлена ​​дверна ручка. Затисніть засувку плоскою викруткою або схожим предметом і, не відпускаючи, провертати ручку. Потім акуратно натисніть на дверне полотно.

Метод бампінга. У замок вставляється спеціальний ключ-заготовка, виготовлений для механізмів такого типу. Потім застосовується силовий тиск в ту сторону, куди відчиняються двері.

Метод Пік-Гана. У цьому випадку застосовується зубчаста відмичка, за допомогою якої штифти всередині замку вирівнюються і не перешкоджають поворотному руху циліндра.

Варіанти аварійного відкриття сугальдного механізму

Ви можете розкрити такий механізм, слід застосувати слюсарні інструменти. Для роботи з секретом вам потрібно застосувати замінники відмичок: сталеві шматочки дроту або англійські шпильки.

 1. Вставте в нижню частину замкової щілини одну шпильку. Вона повинна перебувати в головному блоці.
 2. Інший шпилькою поддерніте сувальди всередині секрету, щоб основний штир, який відповідає за їх переміщення, зрушився убік.
 3. Коли кожен з сувальди стане на свою позицію, двері відкриються.

Цей метод вимагає багато часу і деякої вправності рук. Тепер ви знаєте, як закрити замок без ключа зовні, але ми рекомендуємо для надійного відкриття механізму зателефонувати в профільну службу і заощадити свій час і нерви.