0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Як захистити вхідні двері під час ремонту

27 січ. 2020

Ремонт - це захід, під час якого часто трапляються дрібні пошкодження меблів, площин і покриттів. Зазвичай це пов'язано з неакуратним поводженням робітників і переміщенням будівельних інструментів і великих предметів. Так як в квартирі або будинку вхідні двері на час ремонту встановлюються спочатку, потрібно передбачити і їх захист.

Господарі, які починають серйозну переробку житлоплощі, іноді забувають про нових вхідних дверей. В результаті виявляється, що на ній з'явилися подряпини, в замкову щілину потрапила бруд, а ущільнювачі пошкоджені. Щоб цього не сталося, слід знати, як зберегти вхідні двері під час ремонту.

Поради як зберегти нові вхідні двері під час ремонту

Різні методи захисту двері можуть мати різну ефективність. Залежно від рівня будівельних робіт, вони можуть впливати як на зовнішнє, так і на внутрішній стан дверного полотна і фурнітури. До того ж, господарі часто не розуміють, чим закрити двері на час ремонту. Ось кілька простих порад, якщо ви використовуєте тканину або поліетилен для захисту:

  • розміри захисного шару повинні збігатися з розмірами двері. Не потрібно допускати зайвого провисання і складок матеріалу;
  • всі покриття повинні бути цілими, без розрізів і надірваности;
  • для більш щільного прилягання поліетилену можна використовувати смуги двостороннього скотча всередині та звичайний скотч зовні.

Щоб обклеїти двері плівкою, потрібно мати мінімум 2 малих шматки на торці та 2 великих на полотно. Шматки слід скріпити в натяжку і ретельно обтягнути скотчем.

Захист внутрішньої та зовнішньої обробки дверей

Оздоблення якісної вхідних дверей - дороге задоволення і її захист від випадкових ушкоджень потрібно при будь-якому вигляді ремонту. Це включає, як спільний захист у вигляді покривного матеріалу, так і приватну - захист петель, контурів ущільнення, замкової щілини, поворотної ручки та вічка.

Перш, ніж обклеїти двері при ремонті, слід переконатися, що обраний матеріал дозволяє їй нормально закриватися і відкриватися. Він не повинен потрапляти в ригель замку, волочитися по підлозі та чіплятися за одяг і інструменти. Також слід врахувати можливість легкого і зручного видалення матеріалу після ремонту.

Як правильно вкрити вхідні двері поліетиленовою плівкою

Плівка на двері під час ремонту - це звичайна картина при роботі з цементом, стяжкою або штукатуркою. Але вона має і два значних мінуси, які слід врахувати при обтягуванні двері.

  • часте потрапляння країв плівки в петлі, ригелі замків і Девіатори. Вам слід бути уважними на цих ділянках і класти більше шарів скотча;
  • накопичення важливості. Плівка не пропускає повітря - під нею збільшується вогкість, розвивається гниль і грибки, а при випадковому попаданні цементного пилу утворюється міцна кірка бруду. Найкращий спосіб боротьби з цим - регулярне провітрювання.

Як захистити вхідні двері за допомогою тканини

Найбільш часто застосовується мішковина або старі простирадла. На відміну від поліетилену, вони пропускають повітря, і вологість не накопичується. Але тканина має велику товщину, ніж плівка, і це значить, що в більшості моделей вхідних дверей, її не можна використовувати в торцях.

В цьому випадку, перш ніж оббити двері тканиною рекомендується застосувати комбінування матеріалів. Тканина слід розташувати на полотні дверей і в зовнішньому торці, біля замку, а плівку - на верхньому, нижньому і внутрішньому торці.

Тимчасові захисні покриття

Цей тип захисту є найбільш сучасним і високотехнологічним. ВЗП створюються на основі каучуку і гуми та утворюють полімерну захисну плівку на полотні. Вони найбільш ефективні для захисту дверей від вологості, фарби, лаків, оліфи та інших будівельно-ремонтних рідин.

Після закінчення ремонту покриття змиваються спеціальними розчинниками без будь-яких наслідків для матеріалу двері або накладки.

Знаючи, як захистити двері під час ремонту, ви можете вибрати найбільш відповідний тип захисного покриття, і ваші двері ще довго будуть радувати вас ідеальним зовнішнім виглядом.