0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Утеплені вхідні двері

6 груд. 2019

Зазвичай через вхідні двері проникає холодне повітря в житло - вони тонше, ніж стіни, часто відкриваються і зроблені з металу, який швидко остигає. Коли приходять холоду, ми намагаємося якомога краще утеплити свій будинок і шукаємо найнадійніші методи протистояння низькій температурі.

Для того щоб запобігти зайві тепловтрати, слід встановити морозостійкі двері з якісним внутрішнім наповнювачем. Вид і матеріал наповнювача - головний фактор, який слід враховувати, при виборі теплої вхідних дверей.

Утеплені металеві вхідні двері

Довговічні сталеві двері найбільше підходять для захисту вашого житла. Але сталь сама по собі є поганим ізолятором від зовнішнього середовища, і в результаті проміжок між сталевими листами потребує додаткової теплоізоляції. Товщина сталі та самих дверей не грають такої ролі, як використання в ній якісного утеплювача.

Двері вуличні утеплені мають внутрішнє наповнення з різних матеріалів з низькою теплопровідністю. Ефективність їх залежить не тільки від щільності, а й від структури. Наприклад, стільниковий картон має невисоку щільність, але внаслідок безлічі осередків не дає розповсюджуватися холодному повітрю всередину прошарку.

Вхідні двері з терморозривом

Утеплення вхідні двері з терморозривом - найбільш сучасний спосіб захисту від холоду. Вона конструктивно відрізняється від звичайних теплих дверей і володіє комбінованою структурою утеплювача.

Структура двері з терморозривом:

  • сталевий лист;
  • відображає ізоляція з фольгою;
  • пінополістирол;
  • пробковий прошарок - в середині шарів.

Рама і каркас вхідних дверей з терморозривом також мають коркову або пенополистирольную прошарок. Це виключає проникнення холоду по периметру конструкції.

Така багатошарова структура з пробкою в середині дозволяє без праці витримувати температуру до -30 градусів за Цельсієм. При цьому внутрішня частина конструкції має кімнатну температуру навіть при відсутності регулярного опалення.

Які матеріали використовуються

Для якісного утеплення в основному використовуються синтетичні матеріали. Картон є найбільш бюджетним варіантом і володіє не такою високою теплової ефективності, як полімери.

Мінеральна вата

Мінеральна вата складається з пряжі з розплавленого скла (скловата) або каменю (кам'яна вата). Вона не горить, має властивість повністю заповнювати вільний простір і володіє волокнистої структури, яка відмінно затримує холод.

Стільниковий картон

Є найбільш поширеним типом ізоляційного матеріалу. Являє собою гофровану комірчасту структуру, яка знаходиться між листами двері. Головною перевагою є хороша здатність знижувати рівень конденсату.

Останнім часом набула поширення комбінація з картону і мінеральної вати, яка поєднує кращі якості обох матеріалів. Вата відмінно ізолює, а картон вбирає вологу.

Пінопласт

Це матеріал має високу опірність холоду і досить зручний в застосуванні. Однак він має низькими протипожежними якостями - швидко загоряється і горить, виділяючи отруйні речовини.

Зараз утеплення дверей пінопластом і раніше популярно, але його витісняють якісніші полімери - пінополістирол і пінополіуретан.

Пінополіуретан

На відміну від пінопласту, цей матеріал важко піддається загоряння. У рідкому стані ППУ можна розпорошувати, що дуже зручно для утеплення важкодоступних ділянок дверей. Найменша структура осередків з повітрям стабільно зберігає температуру навіть при сильних морозах.

Ущільнювачі

Для того щоб уникнути виникнення щілин між полотном і рамою, використовують гумові або пластикові ущільнювачі. Вони розташовуються по периметру дверей і утворюють контури. У ній може бути від одного до трьох контурів, які забезпечують кращий контакт в закритому стані між металевим каркасом і рамою.

Весь асортимент вхідних металевих утеплених вуличних дверей Страж має високий рівень ізоляції та якості застосовуваних матеріалів. Компанія виготовляє продукцію у власних цехах - кожен виріб перед випуском проходить ОТК і перевірку на відповідність монтажним нормам.

Утеплені двері Страж - ваша надійний захист від холодів.