0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Вхідні двері серії Straj з підсвіткою

27 квіт. 2020

Вхідні двері - це і бар'єр від зовнішнього світу, і візитна картка для гостей вашого будинку. І вона повинна формувати не тільки перше враження при вході, а й бути зручна для використання.

Саме тому ми представляємо нове покоління вхідних дверей серії Straj з підсвічуванням, яке дозволить вам відчути всі переваги сучасних високих технологій.

Чим зручні вхідні двері з підсвіткою?

У дверях зі світлодіодним підсвічуванням використовуються лінійки світлодіодів і датчики руху, вбудовані у дверне полотно, які включаються при наближенні людини. Приємним відтінком світла крихітні напівпровідникові лампи створюють домашню атмосферу в зоні входу. Освітленості достатньо не тільки, щоб не спіткнутися, але і для того, щоб вставити ключ у замкову щілину.

Використовувані для підсвічування вхідних дверей світлодіоди споживають всього кілька ват енергії, що дає близько 20 гривень на рік навіть при частому проходженні великого потоку людей. Середня ж тривалість експлуатації складає близько 80 000 годин роботи. Тому візит фахівця для заміни світлодіодів звичайно вимагається тільки після закінчення 3-5 років.

Інтелектуальне освітлення вхідних дверей

Ви можете самостійно визначати для себе - коли освітлення вмикається або вимикається. При бажанні можна зменшити або збільшити дальність спрацювання датчиків, яскравість світла або запрограмувати нічний режим, при якому світлодіоди автоматично відключаються через певний проміжок часу.

Необхідна електроніка ледь помітна для відвідувачів: тільки нейтральна коробка в коридорі, за якою приховано програмований елемент управління, вказує на інтелектуальне освітлення вхідних дверей. Її також можна заховати всередину стіни при наявності невеликої ніші.

Підсвічування вхідних дверей з датчиком руху

Залежно від дизайнерських завдань на двері з підсвічуванням може бути встановлено одноколірні або RGB освітлення, яке буде не тільки приємно оку, але і зможе захопити ваших гостей.

У різних моделях дверей світлодіоди по-різному розміщуються у дверному полотні - це можуть бути суцільні вертикальні або горизонтальні лінійки, або окремі світлові ділянки. Різні варіанти установки дозволяє вибрати полотно, найбільш підходяще до оформлення вашої вхідної групи.

При використанні всіх світлових рішень необхідно стежити за тим, щоб не було відблисків - світлодіоди підходять для цієї мети краще всього. Вони випромінюють розсіяне м'яке світло, який при включенні дає очам можливість миттєво адаптуватися до зміни освітленості.

Датчик руху в полотні можна встановити під різними кутами - це дозволить уникнути зайвих включень в багатолюдному коридорі чи на сходовій площадці. При бажанні його можна буде налаштувати індивідуально під ваші вимоги.

Купити вхідні двері серії Straj з підсвічуванням

Двері зі світлодіодами поставляються в 8 варіантах дизайнерського оформлення і в них можна використовувати як стандартну, так і ексклюзивну фурнітуру. Ціна на них залежить від моделі, комплектації й типів використовуваних датчиків і лінійок.

8 варіантів дизайнів дверей Straj з підсвіткою

Освітлена вхідні двері гарантує, що нам ніколи не доведеться ретельно шукати замкову щілину або спотикатися об поріг. Якщо ви хочете оцінити всі переваги високих технологій, ви можете купити вхідні двері з підсвіткою серії Straj. Наші менеджери дадуть консультацію про особливості монтажу та умовах експлуатації системи інтелектуального освітлення.