0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Вибір тамбурних дверей

18 лют. 2020

У сучасних реаліях нашої неспокійної життя установка тамбурних дверей в багатоквартирних будинках є практичним і обґрунтованим рішенням. Жителі мегаполісів, особливо проживають на районах міста, де в під'їздах вночі збираються підлітки, чудово розуміють важливість захисту своїх дверей від непроханих візитерів.

Крім цього двері в тамбур створює ще одне приміщення. Так, володіти тамбуром доводиться спільно, але він все ж дозволяє безпечно зберігати коляски, іграшки, велосипеди та інший побутовий дріб'язок. Тому, установка тамбурних дверей - вибір правильний і далекоглядний.

тамбурные двери

Плюси й мінуси дверей в тамбур

Плюси:

 • додатковий коридор знижує тепловтрати взимку і витрати на опалення стають менше;
 • металеві двері в тамбур ставить ще одну перешкоду перед зловмисниками, які хочуть проникнути у квартиру. Також ви можете не переживати, що хтось подряпає або покрасити ваші основні двері;
 • двері підвищує звукову ізоляцію, наприклад, прибирає шум рухається ліфта або голосу на майданчику;
 • Тамбур дозволяє носити менше бруду з вулиці у квартиру, через те, що ви можете в ньому роззуватися і вішати одяг.

Мінуси:

 • при неправильному розрахунку ширини двері може серйозно заважати виносу великогабаритних меблів;
 • незручно заходити з декількома предметами в руках, особливо якщо в тамбурі стоять шафи;
 • потрібно відкривати двоє дверей;
 • можуть з'явитися проблеми з сусідами при користуванні загальною площею;
 • тамбур може утруднити вихід з квартири під час пожежі або задимлення.

Види вхідних тамбурних дверей

Двері в тамбур можуть бути з різних матеріалів, але найчастіше застосовуються металеві або металопластикові.

Сталеві моделі зі склом

Найбільш популярний різновид дверей. Їх внутрішня частина має сталеву внутрішню раму, заповнену ізоляційною піною. Для полотна також використовується сталь, товщиною від 2 міліметрів.

Склопакет зазвичай встановлюється у двох варіантах, в залежності від наявності світла в тамбурі. Вони можуть займати половину верхній частині дверей або тільки центр верхньої частини. Більше склопакети на тамбурні двері практично ніколи не встановлюються, бо це знижує рівень антивандальні.

Двостулкові моделі зі склом

Двостулкові моделі використовуються, якщо тамбур має нестандартну ширину або крізь нього потрібно проносити великогабаритні предмети. Скло встановлюються за тим же принципом, що і на звичайних моделях в обох стулках.

Користь і особливості

Двері в тамбур служать додатковим захистом вашої квартири, вони допомагають зробити повітряний міст між вхідними дверима і простором під'їзду, що дозволяє зберегти тепло. При виборі тамбурних дверей зі склом слід враховувати кілька факторів:

 • в який бік відчиняються двері;
 • товщину коробки двері;
 • розташування вхідних дверей сусідніх квартир;
 • розташування електричних щитків, двері ліфта і прольоти сходів.

Деякі власники встановлюють металічні двері в тамбур впритул до сходового прольоту, що дуже ускладнює переміщення меблів мешканцям верхніх поверхів.

Двері з електромеханічним замком

Такий тип замка дозволяє збільшити контроль над вхідними людьми та надійно оберігає від проникнення зловмисників всередину квартири.

Зазвичай електромеханічний замок встановлюється на металевих дверях і відкривається за допомогою магнітного ключа. У деяких випадках до нього підключається домофон і панель цифрового набору квартири.

Пластикові полотна

Пластикові двері з полістиролу і двері, що використовують ПВХ ламелі, не вимагають технічного обслуговування і заповнені мінеральною ватою для підвищення енергоефективності. Вони можуть бути спроектовані так, щоб імітувати дерев'яний зовнішній вигляд, і при цьому краще протистоять зносу, ніж дерево.

При використанні відповідного покриття ці двері можуть майстерно передавати масив сосни, дуба або модрини, але мають більш низьку ціну. Вони міцні і практично не вимагають догляду, за винятком випадків, коли вони встановлюються безпосередньо в сувору погоду.

Оскільки вони зазвичай виготовляються з литих смуг пластика на каркасі з металевих стійок і перемичок, ці двері містять пенополиуретановую ізоляцію. Інша перевага полягає в тому, що ці двері зазвичай несуть самі довгі гарантії стосовно інших матеріалів.

Металеві полотна для під'їздів

В сьогоднішніх суворі реалії, тамбурні двері, перш за все, служать додатковою перешкодою для зловмисників. Посилені металеві полотна й антивандальне покриття є кращим рішенням, якщо ви хочете встановити додатковий рівень захисту.

За статистикою власники звичайних квартир в багатоповерхівках вибирають в 80% випадків саме сталеві двері в тамбур. Цей вибір обґрунтований правильним поєднанням їх міцності, терміну служби, стійкістю до пошкоджень і звукоізоляційним властивостям.