0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Звукова сигналізація на вхідні двері

7 лют. 2021

Дверна сигналізація - це можливість додаткового захисту будинку, а також «відлякувач» злочинців. Коли включиться сирена, зловмисникам не вдасться спокійно визначити пріоритети. Злочинцеві нічого не залишиться, крім як піти, адже дискомфортний звук буде дратувати і виникне високий ризик прибуття охорони.

А також пристосування може гарантувати додатковий захист від потопу або пожежі завдяки спеціальним датчикам.

Види звукової сигналізації

Пристрій представлений декількома затребуваними варіантами. Пристосування може бути пультовим або автономним в залежності від того, як обробляється сигнал. Останнє сповіщає відразу охоронну сигналізацію, перше ж передає інформацію власникові будинку. Важливо правильно зробити вибір, з огляду на, яка реакція на тривожний сигнал буде краще в конкретному випадку

.

звуковая сиганлизация

Недолік пультової охорони в необхідності абонплати, штрафні санкції при порушенні договору. Вартість оплати визначається числом охоронних зон і поверхом, де знаходиться квартира.

А також дверна віконна сигналізація представлена ​​різновидами по функціоналу, регулюванню.

Сигналізація-ревун

Простий варіант. Він реагує, якщо вікна або металічні двері відкриваються. Для цього датчик має дві частини, які прикріплюють до рухомих і нерухомих деталей вікна / двері. Якщо вони роз'єднуються, активується сирена.

Компактна дверна сигналізація з датчиком вібрації на вхідні двері

Конструкцію розміщують прямо під дверима. Якщо остання відкривається, то включається сирена.
Модель особливо популярна для охорони приватних територій, офісних і комерційних об'єктів. Важливий плюс - можливість брати звукову сигналізацію на вхідні двері в дорогу через скромні габарити та простоти використання.

Сигналізація з вбудованим датчиком руху

Харчується або від мережі, або від звичайних батарейок АА-типу. Датчик розміщують біля дверей. До виходу з дому сигналізацію потрібно включити, натиснувши на дармовис. Після цього на пульті засвітиться зелений діод, який позначає, що у людини є всього 20 секунд, щоб залишити приміщення.
Дія дармовису поширюється до 100 м.

Сигналізація з підтримкою стандарту GSM

Пристрій має дисплей і клавіатуру. Для управління потрібно SIM-карта, яку встановлюють в пульт. Туди вносять номера. На них будуть відправлятися СМС-повідомлення сигналізацією.

Всі звукові сигналізації з датчиком руху на вхідні двері включають сирену не в момент відкриття дверей, а через кілька секунд. Зроблено це для власників, якщо раптом вони забули відключити пристрій. Тобто у господарів є час, щоб уникнути включення сирени. Гарантійний термін зазвичай становить 12 місяців.

Додаткові датчики дверної сигналізації

Пристрій може бути доповнено 99 різними датчиками:

  • температури;
  • газу;
  • скла, яке розбивається;
  • диму;
  • водних протікань;
  • вібрації.

Купувати їх краще з класичним комплектом бездротової сенсорної сигналізації для дверної ручки. Головне достоїнство - більш ефективний захист житла від проникнення. А також система повідомить про те, що розбилося вікно, тече вода чи почалася пожежа.

На що звертати увагу при виборі звукової сигналізації?

Плануючи купити пристрій для охорони будинку, слід враховувати деякі особливості. Особливо ретельного підбору дверний замок з сигналізацією вимагає щодо гучності, тривалості роботи акумулятора, числа зон, які планується тримати під охороною.

Гучність сирени

Показник може варіюватися в діапазоні 90-120 дБ. Для розуміння, яка потужність краще: звук працюючого двигуна літака реактивного типу досягає 130 дБ.

Для побутового використання в цілому досить і сирени з 90 дБ. Її можна розчути на відстані 300 метрів. А ось виріб з потужністю гучності в 120 дБ можна буде почути на відстані в 400 метрів.

Час роботи акумулятора

Щоб використовувати пристрій або від мережі, або від акумулятора. Але переважно моделі можуть працювати та від електромережі, і на вбудованій батареї. Останнє актуально, якщо раптом енергію відключати. В середньому тривалість роботи від одного заряду акумулятора варіюється від п'яти годин, в залежності від потужності.

В цілому в комплекті пристроїв, які працюють без електроживлення, вже є спеціальні акумуляторні елементи. Вони здатні легко забезпечити функціонування без перебоїв протягом одного року.

Кількість зон охорони

Точне число зон, які планується охороняти, визначає вибір моделі і числа допоміжних датчиків, наявних в комплекті. Відповідно до цього загальна площа охорони може бути досить великою.

Найбільш поширені варіанти - це охорона двері, вікна і двері, іноді ще санвузла.

Діапазон робочих температур

Це потрібно для квартир, що знаходяться в специфічних кліматичних зонах, а саме: гарячих або холодних. Він визначає ті показники температур, при яких пристрій може працювати коректно.

Дверна охоронна сигналізація - розумний спосіб захистити житло від проникнення зловмисників. А доповнення у вигляді датчиків підсилює захисні властивості в кілька разів. Практично будь-яка сучасна сигналізація відрізняється високим зручністю використання, гарантує відмінні захисні показники, які допомагають уникнути проникнення в будинок зловмисників і гарантують захист від наслідків аварійних ситуацій в будинку.