0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Продукція компанії «Страж»: досвід, інновації, технології

Такий необхідний елемент в кожному будинку або офісі - двері - здатний забезпечити безпеку і стати непереборною перешкодою на шляху зловмисників. Саме тому так важливо якість продукції в кожній деталі, починаючи від полотна і закінчуючи фурнітурою.

Сучасне європейське обладнання дає можливість компанії «Страж» проводити не тільки красиві, але і надійні двері. Ми пропонуємо не тільки готові варіанти, які підходять за всіма параметрами до ваших дверних отворів, але і виготовляємо на замовлення нестандартні моделі або двері, в яких з'єднуються дизайнерські ідеї наших фахівців та побажання майбутнього власника. Всі турботи по установці ми також беремо на себе. Наші вироби задовольнять навіть найвибагливішого покупця.

Широкий асортимент виробів

Броньовані (сталеві) двері повинні володіти декількома характеристиками одночасно:

  • міцність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • збереження первинного зовнішнього вигляду протягом багатьох років.

У кожній моделі, представленої в нашому каталозі, поєднуються ці три позиції, надаючи клієнтові можливість вибирати, грунтуючись суто на естетичні уподобання. Високоякісний метал і надійна фурнітура - гарантія довговічності двері. Ви ще не скоро задумаєтеся про її заміну.

Глухі полотна або наявність скляних вставок, оригінальна різьблення або металеві вставки у вигляді виноградної лози - наші замовники нічим не обмежені у виборі.

Варіанти декоративної обробки

Представлені в каталозі моделі не є остаточним варіантом - завжди можна внести зміну в існуючий зовнішній вигляд, створивши індивідуальне замовлення. Фурнітура може бути відтінку «золото» або «хром», який підбирається з урахуванням відтінкові бази. Варіантів кольорів покриття ми пропонуємо безліч:

  • венге (горизонт, кава, лайн, малі);
  • вишня (темна, малого тиснення);
  • дуб (золотий, маренго, рустикаль);
  • горіх (шоколад, темний, таволато);
  • каштан;
  • ясень (коричневий або бургунд).

Відтінок повинен гармонійно поєднуватися з екстер'єром та інтер'єром приміщення. Покупець може вибрати самостійно або скористатися нашою порадою.

Високий ступінь захисту та комфорту

В асортименті компанії представлені два основні варіанти виконання дверей - Standard і Prestige. Другий відрізняється більшою товщиною полотна і утеплювача, відповідно, і вартістю. Також на основі цих варіантів розроблені інші серії.


У моделях дверей «Страж» передбачений якісний утеплювач (мінеральна вата «Ізовер» і тепло-шумоізоляція «Ізолон»). Це ефективний захист від проникнення потоків холодного повітря всередину, навіть не дивлячись на наявність в кожних дверях «містків холоду» (ручки, петлі, дверне вічко). Рівень вуличного шуму істотно знижується. Чи не спостерігається в сильні морози обмерзання внутрішньої частини дверей.


Всі наші моделі - практичні, що гарантують високу ступінь захисту для приміщення будь-якого типу.


Двері надійно кріпиться до коробки за допомогою спеціальних петель. Відкриття та закриття полотна безшумне, виключені просідання і заклинювання. Моделі оснащуються двома різними типами замку, які не так просто розкрити третім особам. Всі використовувані у виробництві матеріали відрізняються високою якістю, відсутністю токсичних домішок і стійкістю до несприятливих погодних умов.


Виробництво дверей «Страж» розташоване в Одесі, а офіційні дилери і представники - по всій території України. Ви можете зробити замовлення з каталогу в будь-який потрібний момент або обговорити бажані параметри з менеджером нашої компанії. На сторінці з товаром є технічний опис моделі, що дає можливість швидше зорієнтуватися.