0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Вхідні двері Berez

 

сортувати:

Будинок починається з дверей. Завдяки надійним вхідних дверей ми відчуваємо себе в житло як в фортеці. Хороші вхідні двері дарують відчуття безпеки, зберігають тепло, дають захист від шуму.

І не слід забувати про те, що вони є обличчям дому або квартири, і першим дизайнерським елементом, який бачать ваші гості.

Українські двері Берез (Berez)

Двері Берез виробництва німецької фабрики виникли, як еволюція стандартних дверей Страж. Вони були розроблені, як економічніша і універсальна лінійка моделей для середнього класу.

Виробництво було розпочато в 1999 році на технічних потужностях одеського заводу «Страж» і в даний час складається з кількох цехів, займаючи площу понад 800 квадратних метрів.

Якщо ви хочете придбати довговічну вхідні двері з металу - Берез буде кращим вибором. Двері, виготовлені цією фабрикою, без проблем витримують 70 000 циклів відкривання / закривання і відмінно протистоять механічним пошкодженням.

Ви можете вибрати вхідні двері berez і отримати найнадійніший захист від негоди в Україні.

Броньовані двері «Berez» - характеристики
Вхідні двері Берез, виготовляються за допомогою новітнього обладнання європейського виробництва, а тому завод Берез має репутацію постачальника якісних виробів. Перед відправкою вся продукція проходить випробування на стенді і отримує гарантійний термін на 1 рік.

Особливості ціни, моделей і комплектуючих

Ціна на вхідні двері Berez є оптимальною для середнього класу. Вона становить від 8150 гривень, залежачи від конфігурації
Вироби мають чотири серіями - Premium, Vero Pro, Standard і Standard Hook.

Одним з основних відмінностей при формуванні вартості є установка різних моделей замків і накладок.

Особливості конструкції і матеріалів

Основним матеріалом є холоднокатана сталь марки Х18Н10 товщиною від 1,2 до 1,8 мм. Вона покривається шагреневим порошковим фарбником при + 220 ° С і відрізняється підвищеним показником міцності.

До дверного полотна приварюються ригелі діаметром 14 міліметрів, які забезпечують додатковий захист від проникнення.

Як утеплювач використовується ущільнювальна гумка.

Для ущільнення використовується гумовий шнур товщиною 10-12 міліметрів, укладений по периметру подвійним контуром.

Переваги вхідних дверей Берез

Крім ціни, оптимальної для середнього класу, двері Берез володіють і рядом безсумнівних технічних достоїнств. Ось тільки деякі з них:

  • довговічність - використання міцної холоднокатаної сталі;
  • міцність - застосування ущільнених ребер жорсткості;
  • надійність - всі двері і замки проходять випробування;
  • захист - наявність ригеля системи безпеки.

Вхідні двері Berez в інтернет-магазині ТМ Страж

Якщо ви вирішили купити двері беріз, зверніться до наших менеджерів за номерами, вказаними на сайті, або залиште заявку онлайн. В інтернет-магазині ТМ Страж ви також зможете проконсультуватися про особливості установки. Замовлення можна оплатити готівкою або за безготівковим розрахунком. Ми здійснюємо відправку готових моделей по всій країні протягом одного дня.