0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Як встановити двері

26 квіт. 2019

Після купівлі дверей виникає питання про її встановлення. Можливо замовити встановлення безпосередньо в тій же фірмі, де її придбали або встановити власноруч.

Після купівлі дверей виникає питання про її встановлення. Можливо замовити встановлення безпосередньо в тій же фірмі, де її придбали або встановити власноруч. Якщо Ви хочете заощадити, тоді Вам підійде другий варіант. Але якщо хочете якісно встановити двері, щоб вона прослугувала Вам багато років і Ви не маєте досвіду в подібних справах, краще замовити встановлення у професійних майстрів.

Особливості встановленні вхідних дверей

Процес встановлення вхідних дверей умовно ділиться на декілька стадій:

  • демонтаж старих дверей;
  • підготовлення дверного отвору;
  • монтаж дверного полотна;
  • регулювання.

Всі етапи треба виконувати суворо за технологією спеціальними інструментами та з відповідними навичками. Тільки спеціалісти, які володіють всім цим, а також великим досвідом можуть якісно і надійно встановити двері.

Етапи монтажу вхідних дверей

Для початку, щоб правильно встановити двері треба підготувати отвір, від цього залежить якість встановлення. Після купівлі вхідних дверей часто виявляється, що отвір під двері потрібно або розширити, або зменшити. З розширенням все просто – це можна зробити за допомогою болгарки або перфоратору. У ситуації зі зменшенням отвору використовується силікатна цегла, шлакоблоки або додаткова рама.

Дуже важливо правильно зробити отвір, щоб він не був занадто великим і не співпадав з точністю з розміром дверей, тому що не вийде їх правильно встановити. Далі, коли отвір готовий, встановлюється дверна рами, після чого встановлюються самі двері. Потім у металевій стулці висвердлюють декілька отворів під анкерні болти, щоб надійно закріпити раму в отворі.

Після встановлення обов’язково перевіряється працездатність дверей, чи добре вона відчиняється, як зачиняються замки. Порожнечі, які утворилися між отвором та коробом, заповнюють монтажною піною або цементним розчином.

Важливо відзначити, що після встановлення двері краще не чіпати приблизно 5-6 годин, щоб будівельна піна змогла добре застигнути і конструкція не пошкодилась.

Установка дверей власноруч: часті помилки

Щоб встановити двері самостійно Вам знадобляться спеціальні інструменти, а також інструкція по встановленню вхідних дверей.
У випадку, коли є старі двері, її потрібно демонтувати і тоді приступати до підготовки дверного отвору. Дуже часто помилки допускаються саме на цьому етапі. Якщо Ви невірно зробити заміри, проміжок між дверима та отвором може виявитися надто великим, що надалі буде заважати правильному встановленню дверей.

Наступною розповсюдженою помилкою є погона очистка місць на яких будуть кріпитися двері. Якщо недостатньо очистити поверхню від розчину або нерівностей, це заважатиме правильно виставити конструкцію.

Також треба враховувати матеріал стіни на яку кріпляться металеві двері. Якщо при свердленні отворів під анкера задіти арматуру у бетонних стінах, це загрожує недостатньою глибиною кріплення і зменшенню ступеню захисту вхідних дверей.

Якщо Ви все ж таки вирішили зайнятися самостійно і у Вас не було досвіду в цьому процесі, вивчіть спочатку теоретичну базу, правила встановлення дверей.

Якщо встановити двері неправильно, виріб може зовсім зіпсуватися або пошкодитися і це будуть гроші викинуті на вітер.

Установка дверей компанією Страж

Компанія Страж надає якісну послугу встановлення дверей. Майстри нашої компанії поставлять Вам вхідні двері оперативно, професійно і за доступною вартістю. Замовити послугу встановлення дверей можна при купівлі фірмової продукції компанії або за номером телефону вказаному у нас на сайті.