0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Компанія "Страж" на виставці в Києві "Inter Build Expo"

27 бер. 2016

В рамках щорічної виставки «Inter Build Expo», котра проходила в Києві з 23 по 26 березня 2016 р, компанія – виробник "Страж"  презентувала оновлений модельний ряд дверей. Стенд компанії незмінно користувався великою популярністю у гостей та учасників виставки, які відмітили незвичне оформлення і задумку по визуалізації.

Захист, створений на основі новітніх технологій та механізмів безпеки, що підкреслена вишуканим стилем, може запропонувати Вам ТМ "Страж".

     При выборі броньованих дверей важливо пам'ятати про комфорт, котрий досягається за рахунок шумо та тепло ізоляції дверей. Високотехнологічні ущільнення, прокладені по всьому периметру дверного полотна, гарантують добрий захист від протягу та більш безшумне закриття дверей.

       Вхідні металеві двері ТМ "Страж" - сталеві двері українського виробника високої якості, виготовлені на найсучаснішому і точному обладнанні з вітчизняних марок справжньою сталі, у відповідності з ДСТу і міжнародними стандартами.

   Використання сучасних технологій, дизайн на будь-який смак і відмінна якість продукції задовольнять навіть найвибагливішого покупця.