0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Виставка "BUDMA 2017"

24 лют. 2017

Компанія "СТРАЖ" на міжнародній виставці в Познані "BUDMA 2017".

BUDMA 2017 - це провідна в Центральній і Східній Європі та одна з найбільших будівельних виставок у Європі. Компанія «Страж», в експозиції представила, кілька модельних рядів вхідних дверей для вуличного і квартирного застосування.

Двері «Страж» викликали жвавий інтерес і отримали визнання у професійній аудиторії відвідувачів виставки, серед яких дизайнери, архітектори, будівельні компанії і інвестори.

Роль головної родзинки нової колекції дісталася досить незвичайною двері - Жардін. Девіз виставки Budma 2017: "Стале будівництво - Інвестиції в майбутнє". Під терміном "Стале будівництво" організатори та участники виставки розуміють принципи економіки, екології та ергономіки в будівельній галузі, які сприяють оптимізації ефективності будівель, підвищенню їх безпеки, комфорту і функціональності, при цьому зводячи до мінімуму шкідливі впливи на навколишнє середовище.

Період проведення виставки: 07-10 лютого 2017. Місце проведення: Познань, Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. ul. Głogowska 14