0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Вхідні двері нестандартних розмірів

4 лип. 2019

Нестандартні двері виробляються відповідно до стандартів, які мають певні розміри дверних виробів. У випадках, коли в приватних будинках або квартирах нестандартні отвори, вдаються до двох варіантів - набувають двері за індивідуальними розмірами або підганяють стандартне дверне полотно.

Вхідні двері за індивідуальними вимірами

Коли багато хто стикається з проблемою нестандартних прорізів, то вибирають варіант виготовлення вхідних дверей за індивідуальними розмірами. Так, цей процес займає набагато більше часу і грошей, ніж покупка стандартних дверей. Але, результат виходить набагато краще, ніж підгін звичайних дверних полотен під індивідуальні розміри.

Якщо потрібно купити металеві двері незвичайних розмірів, можна заощадити і придбати стандартні двері. Тільки, потрібно враховувати те, що бувають неприємні випадки, коли двері можна зіпсувати. У підсумку, гроші витратили, але клопотання не задовольнили. Щоб уникнути таких ситуацій, краще скористатися послугою дверей на замовлення за індивідуальними розмірами.

входная дверь для дома входная дверь для дома

Вхідні двері за розмірами замовника

Щоб купити нестандартні двері, які відповідали б вашим вимогам, необхідно визначиться з розмірами. Для початку, потрібно заміряти дверний проріз.

Часто до виготовлення дверей за нестандартними розмірами вдаються власники приватних будинків.

Перевагами виготовлення нестандартних вхідних дверей є:

  • конструкція ідеально буде вписуватися в дверний отвір;
  • високу якість виробу, як при виготовленні стандартних дверей;
  • можливість вибрати унікальний дизайн за бажанням;
  • зручність - майстри самі приїдуть до вас додому і зроблять заміри.

Вхідні двері на замовлення від компанії Страж

Компанія Страж вже довгий час займається виробництвом вхідних дверей. Фахівці компанії проводять двері як за стандартними розмірами, так і за розмірами замовника. До даної послуги часто вдаються власники будинків або квартир з нестандартними прорізами. Майстри компанії Страж допоможуть вам виміряти вхідні двері і запропонують вам варіанти дизайнів. Також ви можете надати свій ескіз дизайну, і фахівці допоможуть в реалізації ваших бажань.

Переваги послуги дверей під замовлення полягають у тому, що від вас вимагається мінімум клопоту. Фахівці компанії належним чином подбають про кожного процесі виготовлення індивідуальних дверей. Якщо вам необхідно замовити двері нестандартних розмірів - ви точно залишитеся задоволені результатом.