0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Вхідні двері з дзеркалом

6 трав. 2019

Обираючи вхідні двері з дзеркалом, ви можете візуально розширити простір у вашому передпокої і відмінно доповнити інтер'єр. Технологія виробництва дверей з дзеркалом практично така ж як і у звичайних дверей.

Особливості виробництва вхідних дверей з дзеркалом

Для надійності і більшого захисту при виготовленні дзеркал або скла використовують додаткові кріплення: спеціальні кріплення, монтажний клей або рідкі цвяхи.

входная дверь для дома входная дверь для дома

Переваги вхідних дверей з дзеркалом

Вхідні двері з дзеркалом стануть оригінальним доповненням дизайну вашого будинку або квартири. Вони володіють такими перевагами:

 • збільшення простору;
 • практичність;
 • стильний дизайн;
 • збереження якості.

Збільшення простору

Для квартири відмінно підійде варіант металевих дверей з односторонньою обробкою дзеркала всередині. Найчастіше в квартирах невеликі передпокої, тому встановивши вхідні двері з дзеркалом можна візуально розширити простір. На відміну від стін, які поглинають світло, дзеркало відображає його в кімнату, таким чином приміщення здається просторішим і світлішим.

Практичність

Металеві двері з дзеркалом всередині є досить практичним виробом. Встановивши вхідні двері з дзеркалом, ви відразу виключаєте необхідність купувати в передпокій меблі з дзеркалом або окреме дзеркало, що займає місце. Модельний ряд таких дверей широко представлений і вибір вхідних дверей з дзеркалом для невеликих квартир стане відмінним варіантом.

Стильний дизайн

Однією з переваг дверей з дзеркалом є стильний дизайн. Ви можете самостійно обрати унікальний дизайн, форму і розмір. Двері можуть бути різні за кольором, з додатковим декором. Купівля такого виробу стане родзинкою вашого інтер'єру.

Дотримання якості

Існують міфи про те, що двері з дзеркалом за якістю поступаються звичайним броньованим дверям, але це не так. Є різні класи як у звичайних дверей, так і дверей з дзеркалом: економ, стандарт, преміум і бізнес-клас. Чим двері вище за класом, тим вони дорожчі, тим якісніше фурнітура та матеріали з яких вони зроблені.

За стандартом, для дверей з дзеркалом беруться листи металу 1,5-2 мм. За вагою дверей підбирається дзеркало достатньої товщини. Щоб двері не були занадто важкі, підбираються відповідні надійні замки і механізми замикання, які монтуються всередину. Тому якість дверей з дзеркалом нічим не поступається якості звичайних дверей.

Недоліки дверей з дзеркалом

З основних недоліків сталевих дверей з дзеркалом:

 • ціни на дверні вироби з якісних матеріалів на порядок вище;
 • самостійна установка дверної фурнітури проблематична, т. я. дзеркальное полотно займає дуже велику площу і встановити замок, ручку або вічко без пошкоджень досить складно - краще звернутись за професійною допомогою;
 • двері потребують частого прибирання та миття, так як на дзеркалі видно будь-які найменші забруднення;
 • при поломці замку, полагодити його буде можливо тільки в майстерні.

Як правильно обрати вхідні двері з дзеркалом

Для того, щоб правильно обрати вхідні двері з дзеркалом потрібно ознайомитись з усіма плюсами і мінусами і зрозуміти, яку мету ви покладаєте на вхідні двері. Ви хочете щоб вона була тільки захисним бар'єром або щоб ще виконувала естетичні функції.

Якщо ви зупинилися в своєму виборі на вхідних дверях з дзеркалом, важливо звернути увагу на кілька моментів:

 • безпеку;
 • якість ізолюючих матеріалів;
 • якість дзеркала;
 • спосіб монтажу вічка, замків, ручки;

Якісно виготовлені двері з дзеркалом не поступаються стандартним дверним виробам ні надійністю і міцністю, ні довговічністю.