0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Вхідні двері зі склом

4 лип. 2019

Вибір вхідних дверей зі склом відмінно підходить як для приватного будинку, так і для комерційного приміщення.

Дверні вироби зі склом відрізняються нестандартним і привабливим зовнішнім виглядом. Доповнення декоративними елементами такими як ковані решітки, вітражі роблять двері практичною і вишуканою.

Вхідні двері зі склом та ковкою

Вхідні двері зі склом і кованими вставками вибирають тому що, вони мають привабливий зовнішній вигляд і відмінно зберігають безпеку.

Вхідні двері зі скляною вставкою часто виготовляють відразу разом з куванням. Вона є додатковим захистом. Металеві двері зі склом та ковкою можуть мати різний дизайн і виглядають дуже презентабельно як в заміському будинку, так і в інших приміщеннях.

У виробництві використовують спеціальне протиударне скло, а також ковку - декоративний елемент, який виступає прикрасою двері і виконує захисні функції.

Вхідні двері зі склом та ковкою встановлюють в різних місцях, наприклад, в елітні котеджі. Вартість таких дверей залежить від матеріалів і дизайну.

Бюджетні варіанти двері зі склом встановлюються в парадних багатоквартирних будинків. Двері надають будівлі неповторності і витонченості.

Види скла і склопакета для дверей

У виробництві дверей використовують такі види скла:

  • ламіноване або багатошарове;
  • загартоване;
  • армоване.

Багатошарове скло являє собою склеєні в кілька шарів різні види скла. Воно добре захищає від вогню, куль і незаконного проникнення. Якщо розбити багатошарове скло, осколки не розсипаються, а фіксуються на плівці, якою склеюються шари.

Загартоване скло - листове скло, яке нагрівають до температури гарту і рівномірно з обох сторін охолоджують. Загартоване скло є безпечним, так як при пошкодженні оскільки мають округлу форму. Скло дуже міцне і надійне, використовується для скління як вікон, так і дверей.

Армоване скло являє собою матеріал, який складається зі скла і металевої сітки. Скло міцне, при пошкодженні не розсипається на гострі шматочки, а тримає форму.

Також у виробництві дверей використовують склопакети - конструкції, які складаються з двох або трьох стекол. Між собою вони з'єднуються за допомогою спеціальної рами і герметика. Склопакети міцні і надійні, використовуються для зовнішніх вікон і дверей.

Вуличні двері зі склопакетом

Найчастіше двері зі склопакетом встановлюють для приватних будинків. З точки зору якості і безпеки, вони нічим не гірші за звичайних простих дверей.

За рахунок техніки виготовлення, склопакети володіють хорошими тепло- і звукоізоляційні властивості. Скло досить міцне, витримує перепади температур.

Взломостойкость таких дверей підвищується шляхом встановлення декоративних кованих елементів, використання спеціальних захисних плівок і ударостойкого склопакета.

Вхідна вулична двері зі склопакетом привносить індивідуальність і вишуканість в інтер'єр будинку.

Переваги вхідних дверей зі склом

Вхідні двері зі склом мають такі переваги:

  • збереження надійності та безпеки;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • природне освітлення.

Двері для оселі зі склом виробляють з якісних матеріалів, утеплюють, а також покривають скло і дверне полотно спеціальною плівкою, яка захищає від погодних умов і механічного впливу.

Двері можуть бути залізні або дерев'яні. Металеві вхідні двері покривають ПВХ-плівкою, яка відмінно захищає дверне виріб від сонячних променів, корозії, зовнішніх впливів.

Одним з переваг дверей зі склом є можливість створити свій унікальний, незвичайний дизайн.

За рахунок скління в будинок потрапляє більше сонячного світла як додаткового джерела природного освітлення для кімнати. Особливість таких дверей в тому, що для них немає необхідності встановлювати вічко.

Існує багато варіантів колірної гами, а також форм і розмірів скла. Можна підібрати будь-який варіант дверей або замовити за індивідуальними вимірами і власним дизайном: двері просто зі склопакетом або з елементами ковки. Якщо ви хочете щоб будинок виділявся і мав шикарний вишуканий дизайн і при цьому був безпечним - двері зі склом відмінний варіант.