0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Сучасні та надійні двері Страж Collection 20 створювалися з урахуванням останніх вимог вітчизняного ринку. Колекція стала гідним представником преміум-сегмента вхідних дверей і може порадувати покупців не тільки якістю виконання, але і підвищену міцність конструкцій.

сортувати:

Технічні характеристики

При виробництві дверей використовується холоднокатаний сталевий лист товщиною в 2 мм. Після виготовлення, всі ділянки конструкції покриваються термоустойчивим порошковим фарбником при 230 ° C, що сприяє підвищеній стійкості до корозії.

В якості наповнювача використовується мінвата Isover товщиною до 70 міліметрів. Особливості її укладання забезпечують відмінну термоізоляцію і перешкоджають проникненню стороннього шуму у квартиру.

Всього в колекції 12 основних дизайнерських варіантів дверей зі стандартним розташуванням замків і ручок. Оформлення зовнішніх накладок досить різноманітно і дозволяє підібрати виконання саме під ваш смак. А міцна полімерна структура накладок важко піддається подряпин і механічних пошкоджень.

Комплектація

У стандартному комплекті двері мають фурнітуру Mottura DPS8-170 або Securemme 2019 \ 2061 (Італія). Крім рами та полотна, також в нього входь броненакладка Hardox, міцні петлі, ручка, вічко і металовироби.

Переваги

Нижче наведені основні переваги колекції:

  • вдосконалена конструкція з ребрами жорсткості;
  • міцні антизрізи по периметру;
  • антивандальне покриття на зовнішній стороні;
  • стильний мінімалістичний дизайн.

На колекцію варто звернути увагу тим клієнтам, які збираються встановити двері в нових офісних центрах, елітних квартирах і пентхаусах.

Купити двері ТМ Страж колекції Collection 20

При замовленні ціни на Collection 20 визначаться кількістю додаткових опцій. Наприклад, можна замовити варіант з додатковим металевим листом на зовнішній стороні полотна або збільшеною кількістю внутрішніх ребер жорсткості.
Також ціна залежить від фірми-виробника фурнітури та особливостей дизайну МДФ-накладки.

Ви можете купити двері Страж Collection 20 в базовому або розширеному виконанні з додатковими опціями. Для цього ви можете безпосередньо зв'язатися з менеджерами компанії або відправити онлайн запит.

Наші фахівці порекомендують найбільш підходящу вам модель, повідомлять умови гарантії та відправлять її в будь-яку точку країни.