0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Нова серія дверей ТМ Страж Collection 21 розроблені з урахуванням останніх трендів в області виготовлення вхідних дверей. Їх особливість - висока надійність, стильний авторський дизайн зовнішніх накладок і якісна італійська фурнітура.

сортувати:

  При складанні колекції виробники постаралися знайти ідеальне поєднання надійної конструкції, міцності і сучасного оформлення.

  Сьогодні колекція включає шість основних варіантів - Marise, Avenue, Malta, Enigma, Parma і Respect. Всі вони відносяться до преміум-сегменту і можуть бути модернізовані за бажанням замовника.

  Технічні характеристики

  Традиційно компанія виготовляє двері з використанням двох міліметрової сталі холодного прокату і ця колекція не стала винятком. На останньому етапі процесі виробництва коробка і полотно покривається порошковою фарбою при нагріванні близько 230 ° C.

  Товщина коробки досягаєте 120 мм, а в якості утеплювача і звукоизолятора використовується мінеральна вата Ізовер або Термолайф. Її товщина може варіюватися від 50 до 100 міліметрів в залежності від конструкції.

  Стандартна кількість ребер жорсткості - 2, але їх можна збільшити до 4, за бажанням замовника. Кількість антівзломних ригелів в дверях всієї колекції 4 і їх кількості та якості металу цілком достатньо, щоб протистояти будь-якому злому. Також на двері встановлюється 3 контури ущільнювача, який перешкоджає проникненню звуків, вологи та холоду.

  Що стосується фурнітури, Collection 21 має широкий вибір замків та девіатором Мотурра і броненакладок Секьюр. Залежно від варіантів Стандарт, Люкс або Преміум, ви можете підібрати ту чи іншу модель замку.

  Переваги

  Двері колекції 21 мають наступні переваги:

  • покращена якість збірки;
  • перевірка роботи в заводських умовах;
  • широкий вибір фурнітури;
  • використання якісної сталі при виготовленні;
  • простий підбір оформлення під клієнта.

  Купити двері ТМ Страж колекції Collection 21

  Формування ціни на Collection 21 відбувається з урахуванням побажань замовника. У базовій комплектації вона варіюється від 18 до 22 тисяч гривень. За додаткові опції, наприклад, фурнітуру підвищеної міцності або подвійний аркуш металу, доведеться доплатити.

  Зараз ви можете купити двері Страж Collection 21 від виробника, зробивши дзвінок операторам компанії. Вони порекомендують вам найбільш прийнятний варіант або узгодять ваші індивідуальні побажання по фурнітурі та дизайну.