0-800-500-905
гаряча лінія
передзвонити мені
на мій мобільний

Колекція Діамант була розроблена з урахуванням побажань клієнтів, встановлювати на вході у квартиру якісні, але відносно недорогі конструкції.

сортувати:

  Двері Страж Diamant відрізняються простий і функціональністю, що, нарівні з сучасним дизайном робить їх привабливими на нижній частині преміум-сегмента.

  Також вони використовують підвищеною популярністю в бізнес-сфері - на офісах, складах і підприємствах В2В.

  Сама конструкція дверей виготовляється в заводських умовах із застосуванням стали холодного прокату товщиною до 2 мм. Після виготовлення вона покривається термостійкої порошковою фарбою, для додання стійкості до корозії.

  В якості термоізолятора використовується 50 або 70 мм шарів мінеральної вати Isover або TermoLife. На периметр дверного полотна встановлюється 3 контури ущільнювача, які перешкоджають проникненню холоду і вологи.

  Що стосується зовнішнього оформлення, всі двері обладнані полімерною накладкою МДФ зі стійким до подряпин і пошкоджень покриттям.

  Комплектація дверей Diamant

  При відправці замовнику в комплект входить дверне полотно, рама, фурнітура, ручка, вічко, петлі та металовироби. Двері відправляється в повному зборі і її досить просто зафіксувати в отворі анкерами.

  Всі двері колекції комплектуються замками Mult-t-lock (Туреччина) в стандартному виконанні або замками Mottura і Securemme (Італія) в варіантах престиж і преміум. Також в конструкції передбачена броньова накладка Hardox або Securemme.

  Вхідні двері колекції Diamant відповідають всім стандартам якості та мають додаткові характеристики:

  • звукоізоляція - 41 дБ;
  • коефіцієнт опору теплопередачі - 0,84.

  коллекция

  Переваги

  Колекція Diamant має і власні переваги:

  • фурнітура яка відслужила вже до 20 років;
  • надійна система антизрізів;
  • якісне антивандальне покриття;
  • трендовий мінімалістичний дизайн;
  • відмінна термо- і звукоізоляція;
  • опірність вогню до 30 хвилин.

  Купити двері ТМ Страж Diamant

  Формування ціни на двері Diamant відбувається з урахуванням основних і розширених опцій. Ви можете придбати двері в базовому виконанні або замовити сталевий поріг і фурнітуру підвищеної якості. Також на двері можна встановити додатковий сталевий лист або забезпечити полотно збільшеною кількістю ребер жорсткості.

  Якщо ви вибираєте якість і функціональність, ви купити двері Страж Diamant за найкращими цінами в Україні. Для цього ви можете зателефонувати нашим менеджерам, які проведуть необхідну консультацію щодо вибору і допоможуть вам підібрати відповідний дизайн.